шкідливі поради / Статьи / Статьи / Ладыжанка

шкідливі поради

шкідливі поради


Як виносити мозoк хлопцеві: шкідливі поради
27.01.2020

Ваше сімейне життя складається сприятлива, а на горизонті нарешті утворилися хороші перспективи? Саме час все зіпсувати! За допомогою інформації з нашої статті ви дізнаєтеся, як виносити мозок хлопцю, а також що робити для того, щоб він вас кинув. Крімтого, подібні поради можна використовувати в зворотне русло. Тобто якщо ви не хочете, щоб ваші відносини закінчилися трагедією, ніколи не повторюйте помилки, що здійснюються деякими дівчатами.
Виберіть відповідний час

Вирішили винести мозок хлопцю за 5 хвилин? Тоді вам слід підібрати для цього вдалий час. Найбільш оптимальним варіантом вважається момент, коли ваш партнер найбільше розслаблений і не чекає нічого поганого. Наприклад, багато дівчат можуть почати виносити мозок молодій людині перед сном або за вечірнім вечерею. Крім того, слід обов'язково використовувати момент, коли хлопець не відійшов від наслідків гучної вечірки напередодні.

Також якщо ваш чоловік збирається провести час з користю, то саме час винести йому мозок. Нарешті настав єдиний вихідний у тижні? Чому б не використати весь цей час для того, щоб зіпсувати настрій чоловікові без приводу? Ну або ви можете дати кілька «важливих» рекомендацій, якщо чоловік вирішив полагодити розетку. Ну а якщо раптом його вдарить електрикою - не забудьте використовувати цей момент для того, щоб винести йому мозок.
Проявляйте більше балакучості

Задається питанням про те, як можна винести мозок хлопцю? більшість соціологів рекомендують використовувати одне з найголовніших зброї дівчата, від якого практично ніяк не захищений жоден чоловік - надмірна балакучість. Нікому не подобається жінка, яка весь час вимагає звернути на себе увагу. А якщо не дай бог під час розмови хлопець відвернеться на сторонні думки, то почнеться такий скандал, що простіше буде застрелитися, ніж його пережити.

Що потрібно зробити, щоб винести мозок свого хлопця? Просто почніть йому розповідати якусь цікаву історію, як ви з подругою фарбували нігті або вибирали їй плаття. Однак обов'язково регулярно перевіряйте, чи слухає вас молода людина або йому куди важливіше голос коментатора футбольного матчу. Спіймали хлопця на тому, що він упустив «важливу» деталь з вашої розповіді? Саме час заявити, що ви йому перестали бути цікавою.
Мовчання золото

Але тільки в тому випадку, якщо воно триває кілька хвилин. Чоловік відразу помітить, що щось трапилося, якщо його дівчина несподівано змінила балаканину на мовчання. Через це він почне ламати голову над тим, що могло трапитися. Ну а оскільки в останні кілька годин ви не виходили на вулицю, то причиною подібної «депресії» явно став саме він. Такі роздуми напевно підуть на користь людині, навіть якщо він нічого не накоїв.

З чого почати підступний план по виносу мозку? Як би це банально не звучало - з самого ранку. Під час сніданку не зронивши не єдина слова. На всі питання хлопця відповідайте максимально короткими фразами: «Так», «Ні», «Не знаю». Якщо ж молода людина запитає вас про те, що трапилося, то пускайте в хід найголовніша зброя, яке у вас є (подумки уявіть в голові барабанний дріб) - фразу на всі випадки життя: «Все в порядку».
Вимагайте до себе уваги

Раз вже чоловік вибрав вас в якості супутниці життя, то він зобов'язаний приділяти вам весь свій вільний час. Вас не повинно хвилювати те, що в місто приїхав на кілька днів його друг. Якщо по телевізору йде фінал чемпіонату світу з футболу, то саме час попросити молодої людини сходити з вами по магазинах. Ну а якщо хлопець зібрався на риболовлю з батьком, то обов'язково приєднаєтесь до них, адже тепер ви також є частиною його сім'ї. Не забудьте тільки через півгодинки заявити, що вас кусають комарі і ви хочете додому.

Все ще не розумієте, як виносити мозок хлопцю? Тоді наведемо невеликий приклад. Ваш чоловік весь час працює на дому і не приділяє вам достатньо уваги, весь час пялясь в монітор? Саме час сісти поруч і подивитися, як у нього просуваються справи з новим проектом. Не хвилюйтеся про те, що ви йому заважаєте, адже кохана людина повинен надихати свою другу половинку на підкорення нових вершин. Ну а якщо він все-таки попросив вас піти - саме час винести йому мозок, заявивши, що він знайшов собі нову музу.
Забудьте про компроміси

Важливий момент в сімейному житті - йти під час суперечки на поступки і укладати взаємовигідні угоди. Але якщо вашим завданням є винесення мозку свого молодого чоловіка, запам'ятайте слова пісні від однієї з російських рок-груп: «Компроміси не для нас!» Пам'ятайте про те, що у всіх суперечках існує тільки дві думки: ваше і неправильне. Ну а якщо він з цим не згоден, то саме час йому пояснити, в чому він не правий.

Щоб навчитися правильно виносити мозок хлопцю, будуть потрібні цілі роки практики. Тому почніть вже сьогодні! Ваші батьки зібралися в черговий раз приїхати до вас в гості, а молода людина проти? Саме час пояснити йому, що мама з татом - це святе (зрозуміло, тільки ваші) і що пора б уже змиритися з тим, що вони є частиною вашої родини. Ось тільки не забудьте образитися, якщо всі ваші аргументи не здаються переконливими.
Згадуйте про колишніх

Як більшість дівчат виносять мозок хлопцям? Правильно, регулярно згадують дівчат, з якими він зустрічався до них. Але чи достатньо просто нагадувати молодій людині про вчинені помилки? Зрозуміло, немає! Адже можна постійно порівнювати себе з його колишніми панянками, акцентуючи уваги на власних недоліках: «Ах, я тебе мозок виношу? Чого ж тоді зі своєю Анджелой не залишився? Або тобі від мене тільки секс потрібен? »

Ну а якщо у вас у самій були колишні, то не забудьте порівняти з ними хлопця. Адже у минулих залицяльників явно були неповторні риси характеру або особливості зовнішності, яких немає у вашого нинішнього супутника життя. Тому не забудьте провести прямі порівняння, щоб улюблений знав, до чого йому слід прагнути. Ну а якщо він раптом образиться, то можете вважати, що він просто почав відчувати до вас менше почуттів.
Винос мозку по листуванню

Іноді буває гостра необхідність висловити пару ласкавих людині, який знаходиться за кілька кілометрів від тебе. Як добре, що можна скористатися соціальними мережами і зробити це онлайн. Ось тільки що б такого написати, щоб людина зрозуміла свою неправоту? Як правильно винести мозок хлопцю по переписці? Фрази з наступного списку повинні допомогти вам відповісти на це питання:

    «Ой, все!» - якщо людина ніяк не може зрозуміти свою неправоту;
    «Роби що хочеш» - найкраща фраза, щоб хлопець цього не робив;
    «Забий. Проїхали »- ідеальний варіант, щоб почати винос мозку.

Сподіваємося, тепер ви змогли зрозуміти, як виносити мозок хлопцю. Ну, або ці поради хоча б змогли вас трохи розвеселити. Однак якщо ви вирішите скористатися ними на практиці, то рано чи пізно ви ризикуєте задатися питанням: «Постійно виношу мозок хлопцю і не можу зупинитися - що робити?» Можливо, краще все-таки побудувати щасливі і міцні відносини?

Джерело: fb.ru

 

объявлений
38
рубрик
38
регионов
магазинов
')